Endüstriyel Mutfak Nedir?

24.10.2019

Endüstriyel Mutfak Nedir? Ev mutfağından farklı olarak ihtiyaç ve hacmine göre projelendirilmiş profesyonel gereçlerle donatılmış mutfaklardır. Endüstriyel Mutfak ihtiyaçları genel olarak otellerde, restaurantlarda, cafe ve barlarda, özel üretim tesisleri gibi yüksek ölçekli profesyonel pişirme atölyelerinde görülmektedir.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları kendi içerisinde de pişirme, soğutma, hazırlık, servis, set üstü ve özel üretim ekipmanları gibi kategorilere ayrılmaktadır. Federal Mutfak olarak uzman kadromuz ile teknolojik gelişmeleri ve yeni tasarımları güncel olarak sizler için takip etmekteyiz. Enerji tasarrufu çağımızın en önemli gereksinimlerden biridir bu sebeple işinizi profesyonel bir mutfakta yaparken en düşük enerji tüketimi ile çalışacağınız ürünler üzerinde çalışmaktayız.

Endüstriyel Mutfak Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Endüstriyel Mutfak Nedir? Sorusu kadar Endüstriyel Mutfak seçimi de çok önemlidir. Zira tasarımından sürdürülebilir ekonomik ömrüne kadar bir çok önemli nokta ile değerlendirilmesi gereken bir konudur. Endüstriyel Mutfak ihtiyaçlarınızı gerek proje üzerinden gerekse yerinde keşif çalışması yaparak sizler için projelendirme yapmaktayız. Alanında uzman kadromuz ile üretim amacınıza ve bütçenize uygun projelendirme çalışmasını yapmaktayız. Endüstriyel Mutfak Nedir? seçiminde sürdürülebilir ekonomik proje hususunda size uygun tavsiyeler sunan ekibimiz hazırlamak istediğiniz ürünlerden, müşteri beklentilerinize kadar bir çok hususu analiz ederek sizin için en uygun projelendirme önerileri sunmaktadır. Federal Mutfak olarak 20 yıllık tecrübe ile Endüstriyel Mutfak seçiminde hizmetinizdeyiz. Ürün Çeşitlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız

  • Hazırlık Ekipmanları
  • Soğutma Ekipmanları
  • Pişirme Ekipmanları
  • Servis Ekipmanları
  • Cam Ürünler
  • Özel Üretim Ekipmanları
  • Cafe ve Bar Ekipmanları

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel Mutfak Nedir? Endüstriyel Mutfak Ekipmanları nasıl temin edilir gibi soruların cevaplarını arayanlar 20 yıldır Federal Mutfağı tercih etmektedir. Endüstriyel Mutfak Ekipmanları üretim yerine kalitesine kullanım amacı ve kullanım ömrüne göre sınıflandırılmaktadır. Ürünlerin kullanım kolaylığı kadar uzun ömürlü ve az enerji tüketmesi gibi özellikleri de başarılı bir mutfak için çok önemlidir. Hızlı, sürdürülebilir ve alışmış kalite standartlarını korumak adına kullanılan ekipmanlar çok önemlidir. Federal Mutfak olarak satış sonrası desteği ile de sürekli sizlerin hizmetinde olarak mutfak bakımınızı takip etmekteyiz.